Babilon Alterwizje on iTunes
Babilon on MySpace
 
WWW.BABILON.ART.PL - ZNAJDUJESZ SIĘ NA OFICJALNEJ STRONIE ZESPOŁU MUZYCZNEGO Z POLSKI KTÓRY NAZYWA SIĘ BABILON
  ENGLISH START | KONCERTY | TEKSTY | MUZYKA | ZESPÓŁ | KONTAKT

popularne koncerty


Wrocław 2003 »Opalenica 2004 »Śrem 2004 »Szczecin 2005 »Toruń - koncert odwołany! 2006 »Mosina k. Poznania 2006 »Százhalombatta - w mieście zespołu Honeyball:) 2007 »Wrocław - Impreza zamknięta 2008 »Poznań z The Lunatics 2012 »Gdańsk 2006 »Bydgoszcz 2006 »Poznań 2003 »Śrem 2002 »Gostyń 2002 »Zielona Góra 2003 »


POGOSHOP

Tutaj kupisz nasze płyty i koszulki (Buy our CDs and t-shirts here)

Pogoshop - Tutaj kupisz nasze płytyostatnio dodane teksty


Hurra »
Pytania bez odpowiedzi »
Oł maj Dża Dża »
Martwa Marta »
Zrób mi dobrze »

wykonanie


Projekt: Polskie Media
Hosting: Home.pl

KALENDARIUM | POPRZEDNI | NASTĘPNY
KONCERT

Százhalombatta - w mieście zespołu Honeyball:)

Data: 16 czerwca 2007
Miejsce: I.K.Sz
Adres:
Godzina: 20:00
Bilety: ?? PLN
Sobota jako drugi dzień pobytu na Węgrzech była zwieńczeniem trasy koncertowej, której finalny epilog odbył się w Ifjúsági Klub Százhalombatta (IKSZ). Zanim jednak doszło do ponownego rozstawienia sprzętu na scenie i zagrania babilońskich melodii, wybraliśmy się ponownie do Budapesztu celem powłóczenia się chodnikowymi trakcjami dla pieszych i przyjrzenia się bliżej architekturze miasta. Do centrum Budapesztu dostaliśmy się metrem w którym to rozgrywały się i kręcone były sceny węgierskiego filmu ’’Kontrolerzy’’. Stamtąd powędrowaliśmy w kierunku Góry Gellerta na szczycie której zatrzymaliśmy się, aby popatrzeć na panoramę miasta. W subiektywnym odczuciu Budapeszt wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. W szczególności multum starych budowli i pomników wtopionych w krajobraz miejskiej aglomeracji czyni z tego miasta nie lada gratkę dla turystów, ale także jedno z ważniejszych centrów kulturalnych i naukowo badawczych Europy Środkowej. Te kilka godzin, jakie mieliśmy na zapoznanie się ze stolicą Węgier pozwoliło nam jedyne na bardzo powierzchowne starcie z tym czym Budapeszt jest naprawdę. Tak więc po tych kilkunastu kwadransach chodnikowej marszruty wróciliśmy ponownie do samochodu pozostawionego na rogatkach miasta, a nim kolejny raz do Százhalombatta, gdzie w godzinach wieczornych odbył się drugi i ostatni koncert zaprzyjaźnionych kapel pod walecznie brzmiącym szyldem Honeyball versus Babilon. Set koncertowy obydwu zespołów był taki sam. Klub jednak sprawiał wrażenie bardziej klimatycznego niż poprzedni, który de facto był bardziej kinem, niż klubem stricte koncertowym.
Muzyka, światła, bawiący się ludzie a na zakończenie rozmowy do godzin porannych dnia następnego sprawiły, że powrót w rodzinne strony był spod znaku psychofizycznego wycieńczenia, jednak cóż to wszystko może znaczyć w porównaniu z tym co przeżyliśmy, co w nas gdzieś tam głęboko pozostało?.

Do zobaczenia Węgry!

Tour Report by Marych
-------------------------------------
Koncert z zespołem Honeyball z Węgier www.honeyball.hu

2007-06-16 - Százhalombatta - w mieście zespołu Honeyball:) - babilon, koncert, live - zdjęcie 1
2 3 4 5 6 7 8 9 10 | WSZYSTKIE


Brak komentarzy.
 
Babilon on YouTube Babilon on MySpace Babilon on Facebook Babilon on Band.pl Listen Babilon on Jamendo Radio Index Zielona Góra PunxNotDead.pl Babilon on Fabryka Zespołów Babilon on nk.pl
Dowiesz się o najbliższych wydarzeniach i koncertach, przeczytasz teksty piosenek, ?ci?gniesz nagrania w formacie MP3, podyskutujesz z innymi lud?mi na forum dyskusyjnym, zostawisz po sobie ?lad księgę go?ci i uzyskasz wiele innych informacji na temat zespołu Babilon.